Web Analytics

بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست ؟

 

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست ؟ 


قسمت اول


آیا از سرمایه گذاری در بیمه عمر سرمایه گذاری چیزی میدانید ؟
آیا تا به حال برای تامین آتیه فرزندانتان تدبیری اندیشیده اید ؟
آیا از پوششهای بیمه عمر و سرمایه گذاری چیزی شنیده اید ؟

بیمه عمر و سرمایه گذاری شامل سرمایه گذاری ، سرمایه فوت ، سرمایه فوت در اثر حادثه ، پوشش امراض خاص ، پوشش معافیت میباشد ، ما در قسمت اول مقاله قصد داریم شما را با مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری این بیمه نامه آگاه سازیم .

با جرات میتوان بیمه عمر و سرمایه گذاری را بهترین بیمه و کارآمدترین پوشش بیمه ای دنیا نام برد و آن را نیاز هر خانواده بخصوص برای سرپرستان ( پدران )خانواده واجب و ضروری دانست .


شما میتوانید این بیمه نامه را برای فرزندانتان تهیه نمایید و در صورت حیات سرپرست از مزایا و سود برای فرزندانمان استفاده نمایید و خدایی نا کرده در اثر فوت خانوادمان از پوششهای بی نظیر سرمایه فوت و یا فوت در اثر حادثه بهره مند سازید .


 با این کار ما در اصل با یک تیر دونشان را هدف گرفته ایم هم یک سرمایه گذاری میکنیم که از یک لحاظ  برای ما هم سود آور و پس انداز و هم ثروت را در پی خواهد داشت و از لحاظ دیگر آسایش و آسودگی خاطر ما را در قبال احساس مسئولیت به خانواده را فراهم خواهیم کرد.


مدت سال این بیمه نامه حداقل 5 سال و حداکثر 30 سال میباشد در نظر داشته باشید که در هر زمان بعد از سال پنجم بیمه گذار میتواند نسبط به بازخریدی خود اقدام نماید و مبالغ پرداختی خود را با سود از شرکت بیمه دریافت کند .

اقساط بیمه عمر و سرمایه گذاری بصورت ماهانه ، 3 ماهه ، 6 ماهه ، وسالانه میباشد که مطابق با درخواست بیمه گذار قابل اجرا خواهد بود .

بیمه عمر و سرمایه گذاری این امکان را برای ما فراهم نموده است که حتی با کمترین هزینه ممکن یعنی به اندازه یک بار در ماه رفتن به یک رستوران یعنی ماهیانه 25/000 تومان نا چیز فرزندان خود را بیمه عمر و سرمایه گذاری کنیم و آینده زیبای آنها را تضمین نماییم .

اگر مبالغ پرداختی ما در این بیمه بیشتر باشد و در نهایت پایان قرار داد سود بیشتری از شرکت بیمه دریافت خواهیم کرد .

در ظاهر همین مبلغ بسیار کم و ناچیز بعد از گذشت 20 سال برای فرزندان ما مبلغی بالغ بر 150میلون تومان به فرزندانمان از طرف شرکت بیمه بازگردانده خواهد شد .

بیمه عمر و پس انداز ، بیمه جامع زندگی ، بیمه بازنشستگی ، بیمه اندوخته ساز ، بیمه تامین جهیزیه ، بیمه تامین هزینه تحصیلات  و....... دیگر نامهای این بیمه نامه میباشند که همین نوع بیمه هستند فقط عنوانهای آنها متفاوت میباشند و تمام مزایا و پوششهای بیمه عمر و سرمایه گذاری را دارا میباشند.

بیشتر مردم بیمه عمر وسرمایه گذاری را با بانک مقایسه میکنند این درست میباشد که  بانک بیشتر به شما سود پرداخت میکند ، ولی بانک به شما مبلغ ناچیزی بیشتر سود پرداخت میکند حال پرسش اینجاست که آیا بانک شما را تحت پوشش سرمایه فوت و فو ت در اثر حادثه که حدود 200میلیون تومان میباشد قرار میدهد ؟ آیا بانک فرد را در برابر از کار افتادگی احتمالی پوشش میدهد ؟ آیا بانک امراض را تحت پوشش میدهد ؟ پاسخ این پرسشها خیر میباشد ما باید این نکات را برای آینده سازی در نظر بگیریم .

 در مقاله شماره دو  پوششهای سرمایه فوت و فوت در اثر حادثه بیمه عمر و سرمایه گذاری که چگونه و به چه صورت به شما ارائه میگردد را برای شما توضیح دهیم .
 
 عصر بیمه دات کام – مرجع تخصصی نمایندگان بیمه در سراسر کشور

 

مطالب مرتبط:

بیمه مان ایران چیست؟