Web Analyticsبیمه سامان سعادت آباد

بیمه سامان سعادت آباد

میدان کاج

آدرس نمایندگی بیمه سامان : تهران-سعادت آباد-میدان کاج-خیابان سرو غربی-خیابان مروارید-ساختمان مروارید سعادت-طبقه۱-واحد۷

ندا نائینی کد ۲۲۱

شهر تهران

تلفن تماس نمایندگی بیمه سامان:

۲۲۰۹۰۸۶۳

۲۶۷۴۰۰۳۶

تلفن همراه: ۰۹۹۹۹۸۲۰۲۲۱

ایمیل : info@Si221.com

آدرس وبسایت : http://www.Si221.com

درباره ما

شرکت بیمه سامان – نمایندگی نائینی کد221

( مرکز تخصصی فروش و سفارش آنلاین بیمه نامه )

زندگی دیجیتال – خانواده آنلاین

***  نمایندگی همیشه در دسترس  ***

        نمایندگی 221 نائینی ؛ با تجربه حرفه ای در صنعت بیمه و با هدف ارائه خدمات بیمه ای متنوع و متناسب با نیازها و خواسته های روز بیمه گذاران و به منظور جلب اطمینان و اعتماد مشتریان ، تمام توان خود را برای برقراری ارتباطی صمیمانه و پایدار با بیمه گذاران به کار بسته و با بهره گیری از خدمات آنلاین و حضوری  و با همکاری مجموعه ای از مدیران و کارشناسان صنعت بیمه اقدام به ارائه جدیدترین انواع خدمات بیمه به بیمه گذاران محترم  حقیقی ( طرح های ویژه ) و حقوقی شامل :شرکت ها و سازمانها و نهادها و...  ( درمان گروهی – عمر و حوادث گروهی – باربری داخلی ، وارداتی و صادراتی – مسئولیت – مهندسی – آتش سوزی صنعتی ، غیر صنعتی و انبار – اتومبیل ثالث و بدنه و ...  )  در قالب پکیج های گروهی و انفرادی  نموده است . برای ما موجب کمال مسرت خواهد بود اگر خدمات ما بتواند موجب افزایش سطح آگاهی خدمات بیمه و بالا رفتن توقعات عمومی از صنعت بیمه گردد.

با چنین چشم اندازی و با هدف توسعه فروش آنلاین بیمه نامه و نظر به تمایل هرچه بیشتر بیمه گذاران به استفاده از روشهای مدرن خرید آنلاین،  بر آن شدیم تا در جهت ایجاد راهی آسان و سریع برای خرید آنلاین درکوتاهترین زمان ممکن بهترین خدمات را دراختیار شما قرار داده و با  تغییر در الگوهای سنتی و صرفه جویی در وقت و هزینه، به شما کمک کنیم مناسب ترین طرح های ویژه بیمه ای را برای خود به صورت آنلاین خریداری  و یا سفارش گذاری نمائید .

بیش از 10 سال است که ما در حوزۀ مشاوره و فروش و پشتیبانی انواع بیمه نامه به صورت شفاف و متفاوت ؛  فعالیت می کنیم . تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که فروش آنلاین بیمه نامه می‌توانند نقشی کلیدی و مهم  در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها داشته باشد ؛ با همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ فروش دیجیتال بیمه با شعار" زندگی دیجیتال – خانواده آنلاین "  شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ فروش بیمه آنلاین داشته باشیم .

 

نشانی:  سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، نبش خیابان مروارید، ساختمان مروارید سعادت، طبقه اول، واحد ۷

شماره های تماس :  ۰۲۱۲۲۰۹۰۸۶۳ - ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۳۵ - ۰۲۱۲۶۷۴۰۰۳۶

سامانه پیام کوتاه:      ۳۰۰۰۶۷۰۲۲۱

واتساپ اداره فروش ( سفارش آنلاین )  :    ۰۹۹۹۹۸۲۱۲۲۱

واتساپ امور مشتریان:  ۰۹۹۹۹۸۲۰۲۲۱

ایمیل :    info@si221.com

سایت:  www.si221.com          

اینستاگرام : si221online

تلگرام : si221online

فیسبوک: Bime Saman

توئیتر : @SamanBime

خدمات ما

 

طرح های ( بیمه نامه ) ویژه – انفرادی و خانواده : 

 

بیمه درمان انفرادی و خانواده سامان (پوشش کرونا ویروس)

  Family Health Insurance Saman Corona Virus Coverage

 

بیمه سامان یکی از معدود شرکت‌های بیمه است که علاوه بر ارائه بهترین و مناسبترین شرایط بیمه درمان گروهی، اقدام به عرضه بیمه تکمیلی انفرادی نموده است. طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی انفرادی سامان همه هزینه‌های درمانی شامل هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد. با توجه به پوشش‌های کامل ارائه شده، بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه سامان در حال حاضر بهترین بیمه تکمیلی انفرادی در سطح کشور است که بصورت انفرادی به هموطنان عزیز ارائه می‌شود.

یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین انواع‌ پوشش‌های بیمه‌‌ای، بیمه‌ تکمیلی درمان است‌. با توجه‌ به‌ اینکه‌ انسان همواره‌ در معرض‌ خطر انواع‌ مختلف‌ بیماری‌ها بوده‌ و هست‌، به ناچار برای معالجه‌ بیماری و بهبودی، متقبل‌ هزینه‌‌های سنگین‌ پزشکی، دارو، عمل‌ها‌ی جراحی و مخارج‌ بیمارستان‌ می‌شود. به‌ منظور کمک‌ در پرداخت چنین‌ هزینه‌هایی، بیمه‌های درمانی طراحی و به متقاضیان ارائه می‌گردند.

از آنجایی که تمام افراد نمی‌توانند تحت نظر ارگان یا سازمان خاصی به صورت گروهی بیمه تکمیلی درمان را تهیه نمایند، بیمه سامان اقدام به ارائه طرح بیمه تکمیلی برای خانواده‌ها نموده است. در بیمه تکمیلی خانواده، ما به عنوان بیمه‌گر متعهد می‌شویم که کلیه هزینه‌های درمانی و بیمارستانی بیمه‌گذار شامل هزینه‌های بیمارستانی، عمل‌های جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپایی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را براساس شرایط بیمه‌نامه تکمیلی درمان خانواده و فرانشیز توافق شده پرداخت کنیم.

بیمه تکمیلی خانواده سامان خدمات خود را در قالب ۶ طرح ارائه کرده‌است که پوشش‌ها و سقف تعهدات هرکدام از آنها در مدت یک‌سال در جدول پیوست بیان شده‌است. همچنین توضیحات مربوط به خرید بیمه تکمیلی خانواده سامان بدون داشتن بیمه‌ پایه، دوره انتظار، فرانشیز، شرایط سنی، شرایط بیمه تکمیلی خانوادگی در فایل پیوست ذکر گردیده است.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه درمان انفرادی و خانواده سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.

خرید آنلاین از طریق لینک زیر امکان پذیر می باشد

http://si221.com/health-family


بیمه حوادث انفرادی سامان پوشش کرونا ویروس

Individual accident insurance Saman Corona virus coverage

( خرید آنلاین – سایت www.si221.com )

بیمه سامان با شیوع بیماری کرونا، بیمه نامه ایی طراحی و عرضه نمود تا بتواند در این شرایط ناهنجار وجود بیماری کرونا ویروس کمکی به افرادی که دچار این مریضی می شوند کرده باشد. این ویروس هزینه های سنگینی را برای فرد به بار می آورد که وجود همچین بیمه ایی بسیار مهم و حائز اهمیت است.

با آمدن ویروس کرونا در سراسر دنیا هزینه های زیادی روی دست بیمارانی که دچار این ویروس شده اند گذاشت. به همین دلیل بیمه نامه ایی مطرح شد در عنوان بیمه حوادث که قراردادی کامل برای جبران هزینه ها این ویروس را پوشش می دهد. 

هزینه هایی که شرکت بیمه کننده متعهد می شود تا پرداخت کند شامل:

بعد از تست اولیه اگر جواب مثبت بود، بیمه گذار می بایست هزینه های آزمایش، نمونه گیری، آزمایش های تنفسی را پرداخت کند. 
اگر فرد نیازمند بستری باشد و نیاز به استفاده از دستگاه هاس تخصصی که هزینه های آن ها بشدت بالاست، بشود بیمه گذار تمام خسارت ها و هزینه های درمانی را می بایست پرداخت کند. 

این بیمه نامه در 6 طرح 90 روزه، 180 روزه و 365 روزبرای افراد 5 تا 75 سال قابل خریداری است. 

بیمه نامه حوادث انفرادی با پوشش کرونا ویروس، میزان غرامت فوت از 500,000,000 ریال تا 10,000,000,000 ریال و هزینه بستری و بیمارستانی از 50,000,000 ریال تا 1,000,000,000 ریال و غرامت روزانه بستری از روزی 1,000,000 ریال تا 10,000,000 ریال به مدت یک ماه را بسته به نوع قرارداد به بیمه گذار پرداخت می کند.

بیمه نامه با پوشش کرونا ویروس، 14 روز دوره انتظار دارد و 24 ساعت شبانه روز در سراسر جهان معتبر می باشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه حوادث انفرادی با پوشش کرونا ویروس سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.

خرید آنلاین از طریق لینک زیر امکان پذیر می باشد

http://si221.com/corona


 


بیمه حوادث انفرادی و حوادث خانواده 

بیمه مسئولیت پزشکان و پیراپزشکان سامان

Liability insurance for doctors and paramedics

بیمه قراردادی است بین دو کاربر صورت می گیرد. به این صورت که شرکت بیمه گذار متعهد می شود تا طبق قردادی که نوشته شده است مقداری از هزینه های درمانی و ... را در زمان مورد نیاز پرداخت کند و شخص بیمه شوند موظف است در طی زمان قرارداد بیمه ماهیانه مبلغی در عنوان حق بیمه به شرکت بیمه گذار پرداخت کند. بیمه های مختلفی از جمله بیمه عمر، بیمه سلامت، بیمه خودرو و ... هر شرکت بیمه گذار دارد.

پزشکان قسم خورده اند تا در درمان بیمار ها کوتاهی نکنند و مشکلی برای بیمر به وجو نیاورند. اما در بعضی مواقع در بعضی درمان و عمل ها اشتباها فرد بیمار دچار خسارت های بیشتری از قبیل نقض عضو می شود. در این شرایط پزشک معالج موظف تا هزینه های خسارت وارده را پرداخت نمیاد. 
بیمه سامان یک بیمه نامه ایی طراحی کرده است که بین شرکت بیمه گذار و پزشکان قرار می گیرد که در صورتی که اگر پزشک یا تیم پزشکی به غیر عمد و به اشتباها دچار صدمات جسمی و روانی و یا فوت بیمار گردد مسئول است و باید خسارت های آن را پرداخت نماید که با داشتن این بیمه، بیمه سامان این خسارت ها را پرداخت می کند. 

در این بیمه نامه اگر فرد در زمان عمل و درمان دچار نقص عضو گردد بیمه گذار موظف به پرداخت خسارت است. 
اگر بیمار در زمان عمل و درمان فوت کند و این اتفاق اگر به دلیل اشتباه پزشک باشد بیمه گذار موظف دیه فرد را به خانوده آن بیمار پرداخت کند. 
در بعضی مواقع شرکت بیمه گذار موظف به پرداخت خسارت نیست و خود پزشک باید این خسارت را پرداخت کند که شامل:

پزشک از داروهای خواب آور و یا دخانیت در زمان درمان استفاده کرده باشد و از حال عادی خارج باشد. 

پزشک کاری به غیز از وظایف پزشکی خود انجام داده باشد. 

در این مواقع پرداخت خسارت ها به عهدهی خود شخص پزشک می باشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه مسئولیت پزشکان و پیرا پزشکان سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.


بیمه مسئولیت شهروندی سامان

   Saman Citizenship Liability Insurance

بیمه قراردادی است بین دو کاربر صورت می گیرد. به این صورت که شرکت بیمه گذار متعهد می شود تا طبق قردادی که نوشته شده است مقداری از هزینه های درمانی و ... را در زمان مورد نیاز پرداخت کند و شخص بیمه شوند موظف است در طی زمان قرارداد بیمه ماهیانه مبلغی در عنوان حق بیمه به شرکت بیمه گذار پرداخت کند. بیمه های مختلفی از جمله بیمه عمر، بیمه سلامت، بیمه خودرو و ... هر شرکت بیمه گذار دارد. 
طبق قانون مسئولیت مدنی، هر شخصی که بدون مجوز قانونی دچار صدمات مالی، جانی و سلامتی یک فرد دیگر شود موظف استا خسارت های وارده را به شخص صدمه دیده پرداخت کند. 
در بیمه مسئولیت شهروندی سامان  شرکت بیمه کننده موظف می شود اگر شخص ثالثی دچار صدمه و خسارت شده بود، این شخص دارای بیمه هایی از قبیل کارفرمایی، کارگری، تولیدی و ... نبود، هزینه های خسارت های وارد شده را به فرد پرداخت کند. میزان این هزینه ها توسط کارشناسان بیمه محاسبه می گردد و به شخص پرداخت می شود. 
پوشش این بیمه برای زمانی که است که این فرد سهوا به شخص ثالثی صدمی وارد می کند برای مثال زمانی که یک فرد در زمان دو چرخه سواری به شخصی صدمه وارد کند. 
این بیمه فقط برای زمانی که صدمه از سمت سرپرست خانوده به فرزندان یا دعواهای خانودگی صورت بگیرد مشمول نمی شود و این بیمه به صورت انفرادی و خانوادگی می شود استفاده کرد. 
بیشترین هدف از این بیمه برای افراد بالای 18 سال که بیمه ندارند و جایی نیز مشغول به کار نیستند طراحی شد. از جمله دانشجویانی که در راه رفت و امد به دانشگاه اگر دچار صدمه مالی یا جانی شوند، بیمه بتواند هزینه های آن هارا پرداخت کند و خود شخص متحمل هزینه نشود. 
این بیمه برای خانواده هایی که کودکان زیر 18 سال نیز دارند مفید است، زیارا اگر فرزندشان صدمه ایی به کسی وارد کند خانواده باید خسارت ها آن را پرداخت کنند که در این صورت بیمه این هزینه ها به عهده می گیرد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه مسئولیت شهروندی سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.

بیمه سامان طرح حیوانات خانگی

Saman Pet Insurance

 

بیمه قراردادی است بین دو کاربر صورت می گیرد. به این صورت که شرکت بیمه گذار متعهد می شود تا طبق قردادی که نوشته شده است مقداری از هزینه های درمانی و ... را در زمان مورد نیاز پرداخت کند و شخص بیمه شوند موظف است در طی زمان قرارداد بیمه ماهیانه مبلغی در عنوان حق بیمه به شرکت بیمه گذار پرداخت کند. بیمه های مختلفی از جمله بیمه عمر، بیمه سلامت، بیمه خودرو و ... هر شکت بیمه گذار دارد و علاوه بر این شرکت های بیمه گذار یک سری طرح های بیمه ویژه در عنوان های مختلف دارند که یکی از طرح های ویژه بیمه سامان بیمه حیوانات خانگی در قالب سگ و گربه می باشد. 
صاحبان حیوانات خانگی همیشه هزینه های زیادی باید جهت درمان و چکاب حیواناتشان پرداخت کنند که این هزینه ها گاهی بسیار زیاد می شود و همواره دنبال این هستند که بتوانند مقداری از هزینه ها را کاهش دهند. شرکت بیمه سامان از سال 96 مجوز های لازم برای بیمه حیوانات خانگی را گرفته است تا بتواند مقداری از این هزینه های نگه دارید حیوانات را کاهش دهند. وجود این بیمه برای صاحبان حیوانات بسیار امری خوشایند است.
در این طرح بیمه سامان متعهد به مدت یک سال هزینه های درمان بیماری هایی از قبیل: عفونت، آلرژِی، اورژانس و هزینه های بستری و... را پرداخت کند.
پرداختی های این بیمه به این صورت است که پس از انجام کارهای درمانی شخص بیمه شده باید فاکتور ها را به شرکت ارائه کند تا شرکت طبق فاکتور های پرداختی هزینه ها رو پرداخت کنند. 
برای اینکه حیوان خانگی خود را بتوانید بیمه کنید باید سگ یا گربه شما دارای شناسنامه باشد. 
علاوه بر شناسنامه حیوان کارت، شناسایی مالک حیوان نیز باید باشد. 
یک فرم باید توسط پزشک دامپزشک پر شود جهت اینکه سلامت حیوان گواهی شود. 
یک بیمه یک ساله است که تا سقف 5 میلیون تومان شرکت بیمه هزینه های درمان را پرداخت می کند.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه درمان حیوانات خانگی(سگ و گربه) سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.

بیمه تجهیزات الکترونیکی سامان  

Saman Electronic Equipment Insurance

بیمه قراردادی است بین دو کاربر صورت می گیرد. به این صورت که شرکت بیمه گذار متعهد می شود تا طبق قردادی که نوشته شده است مقداری از هزینه های درمانی و ... را در زمان مورد نیاز پرداخت کند و شخص بیمه شوند موظف است در طی زمان قرارداد بیمه ماهیانه مبلغی در عنوان حق بیمه به شرکت بیمه گذار پرداخت کند. بیمه های مختلفی از جمله بیمه عمر، بیمه سلامت، بیمه خودرو و ... هر شرکت بیمه گذار دارد. 

امروزه وسایل الکترونیکی همانند تبلت موبایل و لب تاپ وسایل مهم زندگی بشر به شمار می روند. همچنین تمامی کارها در سیستم های شرکتی و اداری توسط لبت تاپ ها کامپیوتر ها انجام می شود. به همین نگه داری از این وسیل بسیار حائز اهمیت است. 
بیمه سامان در طرح های ویژه خود یک طرحی ارائه کرده است در عنوان بیمه تجهیزات الکترونیکی که این طرح شامل این می شود که زمانی که اگر به این تجهیزات خسارتی وارد شود عمده هزینه ی تعمیر این وسایل به عهده ی بیمه می باشد. 

خسارت هایی که بیمه سامان موظف به پرداخت هزینه آن می شود شامل:

خسارت بر اثر نوسانات ولتاژ برقی

خسارت بر اثر آبخوردگی و نفوذ مایعات درون دستگاه 
خسارت شکستی بر اثر ضربه 
در صورتی که سیتم در سایت ثبت شده باشد در زمان سرقت نیز شامل پرداخت هزینه می شود. 

 

این بیمه نامه نیز مانند دیگر بیمه های سامان یک ساله است. 
نحوه ی استفاده از این قرارداد به این صورت است که پس از ثبت دستگاه در سیستم بیمه سامان اگر وسیله دچار خرابی شود دستگاه به یکی از تعمیراتی های زیر نظر بیمه سامان انجام می شود، فقط هزینه حمل و نقل به عهده ی خود شخص می باشد. 
خرید و تعویض لوازم مصرفی مانند شارژرها، کابل ها، سوکت ها و... به عهده ی بیمه نمی باشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه تجهیزات الکترونیکی سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.


 

بیمه مسافرتی  ( خرید آنلاین – سایت www.si221.com )

بیمه آتش سوزی خانه امن سامان

 Saman safe house fire insurance

بیمه قراردادی است بین دو کاربر صورت می گیرد. به این صورت که شرکت بیمه گذار متعهد می شود تا طبق قردادی که نوشته شده است مقداری از هزینه های درمانی و ... را در زمان مورد نیاز پرداخت کند و شخص بیمه شوند موظف است در طی زمان قرارداد بیمه ماهیانه مبلغی در عنوان حق بیمه به شرکت بیمه گذار پرداخت کند. بیمه های مختلفی از جمله بیمه عمر، بیمه سلامت، بیمه خودرو و ... هر شرکت بیمه گذار دارد و علاوه بر این شرکت های بیمه گذار یک سری طرح های بیمه ویژه در عنوان های مختلف دارند که یکی از طرح های ویژه بیمه سامان بیمه آتش در قالب خانه امن می باشد. 

خانه و اثاثیه شما میتواند بخش مهمی از سرمایه و دارایی شما در زندگیتان باشد. با بیمه نامه های منازل مسکونی سامان میتوانید امنیت این سرمایه ارزشمند را تامین کنید .موارد تحت پوشش این نوع بیمه نامه شامل ساختمان ،تاسیسات و اثاثیه موجود در منازل مسکونی به همراه مشاعات و مشترکات آنها می باشد.با این بیمه نامه میتوانید خانه خود را در مقابل خطرات آتش سوزی ، صاعقه ، انفجار- زلزله – طوفان – ترکیدگی لوله آب – سرقت با شکست حرز – ضایعات ناشی از آب باران و ذوب برف – سقوط هواپیما و ... بیمه کنید.

بیمه سامان با ارائه طرحهای مناسب حداکثر پوشش قابل ارائه در برابر خطرات را در اختیار شما قرار می دهد .از ویژگیهای مهم این طرح ها، عدم نیاز به بازدید در طرحهای خانه امن و جامع خانوار برای صدور میباشد که روال خرید بیمه نامه را ساده تر می نماید و بیمه نامه آتش سوزی بر اساس اطلاعاتی که بیمه گذار اعلام مینماید صادر خواهد شد.

 

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه خانه امن سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.


بیمه آتش سوزی منازل مسکونی  

بیمه مدیران مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری سامان

  Insurance of managers of residential, office and commercial complexes in Saman

بیمه قراردادی است بین دو کاربر صورت می گیرد. به این صورت که شرکت بیمه گذار متعهد می شود تا طبق قردادی که نوشته شده است مقداری از هزینه های درمانی و ... را در زمان مورد نیاز پرداخت کند و شخص بیمه شوند موظف است در طی زمان قرارداد بیمه ماهیانه مبلغی در عنوان حق بیمه به شرکت بیمه گذار پرداخت کند. بیمه های مختلفی از جمله بیمه عمر، بیمه سلامت، بیمه خودرو و ... هر شرکت بیمه گذار دارد.

در مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری فرد یا افردای به عنوان مدیریت مجتمع انتخاب می شود، این مدیران برای کنترل شرایط ساختمان هستند که همواره باید تلاش کنند تا ساختمان در شرایط خطر قرار نگیرند و مسئولیت سلامت جان و مال ساکنین مجتمع به عهده ی مدیران ساختمان است. 
ساختمان ها ممکن است دچار خسارت هایی از قبیل بلاهای طبیعی مانند آتش سوزی، سیل و زلزله شود یا ممکن است دچار سرقت قرار بگیرد که مسئول خسارت های ساکنین مدیران ساختمان می باشد زیرا باید برای این شرایط نیز راه کاری می اندیشیدند و از وقوع خسارت جلو گیری می کردند. 
بیمه سامان یک بیمه نامه ایی مطرح کرده است که ساختمان را برابر این گونه خسارت ها بیمه می کند و هزینه هایی که از این خسارت ها ساکنین متحمل شده اند را پرداخت می کند. 

در این بیمه شخص بیمه گذار مدیران ساختمان ها هستند. مدت زمان بیمه نامه یک ساله است که در مدت این یک سال اگر ساختمان دچار حادثه ایی شود که ساکنین مورد خسارت قرار بگیرد شرکت بیمه گذار این هزینه ها را پرداخت می کنند. 
همچنین اگر ساختمان دچار مشکلی باشد که به افراد اون ساختمان ضرر و خسارتی وارد  کند که مدیر ساختمان موظف به تعمیر این مشکل بوده و انجام نداده بوده است، شرکت بیمه گذار این هزینه را پرداخت می کند.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه مدیران مجتمع های مسکونی، اداری و تجاری سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.

 

بیمه بدنه کیلومتری سامان (پیمایشی)  

  Saman km body insurance (survey)

بیمه قراردادی است بین دو کاربر صورت می گیرد. به این صورت که شرکت بیمه گذار متعهد می شود تا طبق قردادی که نوشته شده است مقداری از هزینه های درمانی و ... را در زمان مورد نیاز پرداخت کند و شخص بیمه شوند موظف است در طی زمان قرارداد بیمه ماهیانه مبلغی در عنوان حق بیمه به شرکت بیمه گذار پرداخت کند. بیمه های مختلفی از جمله بیمه عمر، بیمه سلامت، بیمه خودرو و ... هر شرکت بیمه گذار دارد. 
در بیمه ی بدنه ی خودرو، شرکت بیمه گذار موظف است طی قراردادی که بسته شده هزینه هایی که بر اثر بلاهای طبیعی مانند آتش سوزی، سیل، زلزله و .... یا سرقت به خودرو وارد شود، پرداخت کند. علاوه بر این صدمات اگر صاحب خودرو تصادفی کند که خود مقصر باشد و بیمه شخص ثالث هزینه های خودرو را متقبل نشود، می تواند برای ترمیم خودرو از بیمه بدنه استفاده کند. 
حال بیمه سامان، بیمه بدنه ی با طرحی جدید ارائه داده است که در این طرح کیلومتر خودرو به روی هزینه های پرداختی خسارت خودرو تاثیر گذار است. 
این طرح در سه کیلومتر 5 و 8 و 12 هزار کیلومتر وجود دارد. 
 ابتدا یکی از کیلومترهای فوق را انتخاب می کند و در طی زمانی یک سال می تواند از این بیمه نامه استفاده کند. محاسبه خسارت های وارد شده در این بیمه نامه به این صورت که ابتدا میزان کیلومتر ماشین شما نباید از طرحی که انتخاب کردین بیشتر باشد، سپس کارشناس بیمه طبق مدل ماشین شما خسارت وارده شده محاسبه و هزینه ی آن به شما پرداخت می شود. 

مدت زمان این قرارداد همانند دیگر قرارداها یک ساله می باشد که فرد بیمه شوند موظف هر ماه مبلغی که در قرارداد طی شده است را به شرکت بیمه گذار پرداخت کند تا بتواند از خدمات بیمه خود استفاده کند. بیمه بدنه کیلومتری سامان (پیمایشی)  یکی از بیمه های مهم و الزامی برای هر خودرو است.
یکی از بهترین بیمه نامه هایی که می توانید برای خودرو انتخاب کنید بیمه نامه سامان می باشد که می توانید از آن استفاده کنید. 

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه بدنه کیلومتری (پیمایشی) سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.


بیمه شخص ثالث طلایی سامان

Saman Golden Third Party Insurance

بیمه قراردادی است بین دو کاربر صورت می گیرد. به این صورت که شرکت بیمه گذار متعهد می شود تا طبق قردادی که نوشته شده است مقداری از هزینه های درمانی و ... را در زمان مورد نیاز پرداخت کند و شخص بیمه شوند موظف است در طی زمان قرارداد بیمه ماهیانه مبلغی در عنوان حق بیمه به شرکت بیمه گذار پرداخت کند. بیمه های مختلفی از جمله بیمه عمر، بیمه سلامت، بیمه خودرو و ... هر شرکت بیمه گذار دارد. 

بیمه شخص ثالث خودرو یکی از بیمه های ضروری برای هر فردی که خودرو دارد، است. این بیمه زیر مجموعه ی بیمه مسئولیت سامان است که شخص راننده مسئول هزینه های وارده به وسیله نقلیه مقابل خواهد بود. این بیمه تمامی هزینه هایی که وسیله ی نقلیه وارد می شود را پرداخت می کند. 

خسارت هایی که شرکت بیمه کننده پرداخت می کند شامل:

تصادف، واژگونی، آتش سوزی و یا انفجار خودرو به دلیل بلاهای طبیعی

پرداخت خسارت های جانی که به شخص ثالث وارد می شود و میزان این خسارت توسط قاضی تعیین می شود. 

هزینه های درمانی ناشی از تصادف و مصدومیت در سانحه تصادف 

پرداخت خسارت های جانی و مالی به شخص ثالث

مدت زمان این قرارداد یک ساله است که فرد ملزم به این است که هر سال تمدید کند و اگر خودرویی بدون بیمه باشد، صاحب خودرو باید جریمه های سنگینی پرداخت کند و علاوه بر این اگر دچار تصادف و اتفاق های حادثه انگیز شود خود شخص ملزم به پرداخت تمامی هزینه های وارد شده به شخص ثالث می باشد. 

کارت بیمه شخص ثالث یکی از کارت های مهم است که در حفظ و نگه داری آن باید دقت بالایی داشته باشید که در صورت مفقودی یا خرابی کارت، المثنی آن صادر نمی گردد.

این بیمه در دو نوع طلایی و نقره ایی که است که طبق خواسته ی صاحب خودرو نوع آن مشخص می گردد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه شخص ثالث طلایی سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.

 


بیمه طرح کسب و کار سامان

Saman business plan insurance

بیمه قراردادی است بین دو کاربر صورت می گیرد. به این صورت که شرکت بیمه گذار متعهد می شود تا طبق قردادی که نوشته شده است مقداری از هزینه های درمانی و ... را در زمان مورد نیاز پرداخت کند و شخص بیمه شوند موظف است در طی زمان قرارداد بیمه ماهیانه مبلغی در عنوان حق بیمه به شرکت بیمه گذار پرداخت کند. بیمه های مختلفی از جمله بیمه عمر، بیمه سلامت، بیمه خودرو و ... هر شرکت بیمه گذار دارد. 

این بیمه بین شرکت بیمه گذار و یک شخص حقوقی یا حقیقی نوشته می شود. مدت زمان این قرار یک ساله است که از ساعت 24 روزی که امضا شده تا ساعت 24 تاریخ انقضای قرارداد اعتبار دارد. 

در این بیمه نامه مانند سایر بیمه نامه ها شرکت بیمه گذار متعهد می شود که در زمان وقوع حادثه و خسارت هایی به شرکت و کسب و کار بیمه شده، مقداری از هزینه های خسارت را به شرکت پرداخت نماید. مبلغ این پرداختی به قراردادی که طی می شود بستگی دارد. 

در این بیمه نامه، شرکت بیمه گذار متعهد می شود تا خسارت های از قبیل:

خسارت های به وجود آمده ب دلیل مانند آتش، صاعقه، انفجار 

خسارت های به وجود آمده از نقل مکان ضروری 
خسارت های به وجود آمده به جهت جلوگیری از توسعه خسارت های دیگر
خسارت های دزدی و سرقت

خسارت های ناشی از خطرات طبیعی مانند سیل، زلزله و ... 

در این بیمه نامه باید اموال شرکت توسط کارشناسان بیمه به ثبت برسد تا بتوان در زمان سرقت میزان خسارت را تخمین زد و هزینه های پرداخت گردد. 
اگر اموالی ثبت نشده باشد و سرقت رفته باشد شرکت بیمه تعهدی در قبال جبران خسارت نخواهد نداشت. 
هزینه های تاسیس، بازسازی و تعمیر به عهده ی شرکت بیمه گذار نخواهد بود. 
در این بیمه، بیمه گذار می تواند در هر زمان که بخواهد قرارداد بیمه را فسخ کند و شرکت بیمه گذار هزینه ی بیمه را تا آن زمان محسپاسبه می کند و البقی را به فرد باز می گرداند. 

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه طرح کسب وکار سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.

 

 

بیمه عمر و تشکیل سرمایه

saman life insurance and investment

 

بیمه عمرو سرمایه گذاری قرارداد بیمه ای است که علاوه بر پرداخت سرمایه در صورت فوت به بازماندگان، امکانات فوق العاده و متنوع سرمایه گذاری را نیز فراهم می سازد.
 
بیمه عمر و سرمایه گذاری یکی از پرطرفدار ترین بیمه های عمر در جهان است که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفداران بیشتری را در اکثر کشورها به خود جلب می نماید.
 
همگی ما تصویری از آینده را تجسم می نماییم که در آن رفاه و امنیت مالی خانواده خویش که خواستی قلبی برای همه ماست درخشش می نماید. آنچه ما را در رسیدن به این هدف نائل می نماید حاصل دسترنج و تلاش ماست در طول سالیانی که پیش رو داریم. اگر این سالیان و آنچه حاصل گذر زمان است آن قدر که ما انتظار داریم به درازا نیانجامد جبران آن با چه کسی است؟ بیمه عمر مناسب تصویری را که ما از آینده تجسم می نماییم جاودانه می نماید. آسودگی و آرامش خاطر از رفاه و تامین خانواده ما حداقل حاصل آن است که خود به تنهایی از ارزش والایی برخوردار است.

دغدغه‌های شما هم هست؟
 
1-بیکاری، بی پولی در آینده
2-درآمد ثابت و تضمین شده برای زمانی که نمیتونی یا نمیخوای کار کنی
3-هزینه‌های بالای درمانی و نگهداشت سلامت خود و خانواده
4-اگر خدای نکرده نباشی؟ ...
 
راه حل پیشنهادی ما: بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان
 
سرمایه گذاری: حتی با حداقل درآمد هم می‌توانید سرمایه‌گذاری سود ده و تضمین شده داشته باشید.
مستمری: هنگام بازنشستگی می‌توانید از محل سرمایه گذاری که انجام داده اید مستمری دریافت کنید.
هزینه درمانی: بیمه درمان تکمیلی و پرداخت هزینه‌های سرطان و امراض خاص تا سقف ۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال، آسوده خاطر هستید.
از کار افتادگی: سرمایه و درآمد از کار افتادگی را از ما خواهید داشت.
سرمایه فوت: بعد از شما، ما کنار خانواده‌تان هستیم.
سرمایه زندگی: بیمه جامع اموال (سرقت و زلزله) و بیمه سرقت موبایل و کالای دیجیتال
 
طرح ممتاز و منحصر به فرد بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان، براساس مدل‌های شناخته شده جهانی طراحی گردیده است. بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه سامان، نوعی بیمه مادام‌العمر است. این بیمه نامه پوشش‌های ضمانت شده و قابل انعطاف با هزینه‌های مناسب را به شما ارائه میدهد.
 
ویژگیهای بیمه عمر و سرمایه گذاری:
 
* انتخاب سبد سرمایه گذاری بر اساس سود پرداختی( پرداخت سود قابل توجه بر اساس سبد سرمایه گذاری انتخابی)
 
* امکان دریافت وام تا ۹۰% حساب اندوخته از پایان سال اول
 
* برداشت از حساب اندوخته از پایان سال اول
 
* امکان تبدیل تمام یا بخشی از حساب اندوخته به مستمری و بازنشستگی
 
* پرداخت سرمایه ای بالغ بر ۳ برابر سرمایه فوت، در صورت فوت ناشی از حادثه بیمه شده
 
* پرداخت سرمایه از کار افتادگی برابر مبلغ سرمایه فوت هر سال در صورت ازکارافتادگی دائم بیمه شده
 
* معافیت بیمه‌گذار از پرداخت حق بیمه به مدت ۱۰ سال در صورت ازکارافتادگی کامل بر اثر بیماری یا حادثه
 
* پرداخت دو برابر حق بیمه سالیانه به مدت ۱۰ سال در صورت از کار افتادگی کامل و دائم
 
* پرداخت هزینه‌های درمانی درصورت بروز بیماری‌های صعب‌العلاج تا سقف۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال
 
* معافیت مالیاتی سرمایه بیمه عمر و همچنین اندوخته حاصل از سرمایه‌گذاریها
 
* انعطاف‌پذیری در پرداخت حق بیمه بسته به میزان درآمد هر شخص
 
* امکان بیمه شدن از بدو تولد تا سن ۷۰ سالگی
 
مزایای بیمه عمر نسبت به سرما‌یه گذاری در نظام بانکی
 
۱- در نظام بانکی با تغییر سیاست بانک مرکزی سود نیز تغییر می‌نماید ولی در بیمه عمر و تشکیل سرمایه تحت هیچ شرایطی سود کاهش نمی‌یابد و همچنین در صورت تشکیل منافع افزایش نیز خواهد یافت.
۲- بیمه عمر و تشکیل سرمایه، پس اندازی منظم و سیستماتیک است، اما پس انداز بانکی چنین خاصیتی را ندارد.
۳- با وجود اینکه درچند سال ابتدائی بیمه نامه مقداری از سرمایه پرداختی بعنوان حق بیمه عمر و هزینه‌های بیمه‌گری کسر می‌گردد، اما این موضوع با گذشت زمان قطع شده و کسر هزینه‌های مربوطه از حق بیمه شما صورت نگرفته و در نهایت باعث افزایش اندوخته شما می‌گردد.
۴- در این سیستم وام در عرض کمتر از یک روز، بدون ضامن و بدون هیچ تشریفاتی پرداخت می شود ولی در نظام بانکی ...!
۵- در هیچ بانکی زندگی انسان در برابر کل پس انداز احتمالی به اضافه سود آن بیمه نخواهد شد که در بیمه عمر و تشکیل سرمایه چنین امری امکان پذیر است!
 
 
نتیجه مهم
 
اگر مطمئن باشیم عمر جاودانه خواهیم داشت نیازی به بیمه عمر نیست و فقط یک حساب بانکی خوب کافی است. ولی اگر ۱٪ احتمال وجود ریسک (حادثه و از کارافتادگی و ... ) احساس می‌کنید حتما در کنار یک حساب بانکی خوب یک بیمه‌نامه خوب عمر و سرمایه گذاری داشته باشید.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان با بیمه سامان - نمایندگی نائینی کد221 تماس حاصل فرمایید.
 
 

 
 

 

طرح های ( بیمه نامه ) ویژه گروهی جهت شرکت ها و سازمانها و نهادها : 

بیمه درمان تکمیلی گروهی 

بیمه عمر و حوادث گروهی 

بیمه آتش سوزی ( صنعتی – غیر صنعتی – انبارها )

بیمه باربری ( داخلی – وارداتی – صادراتی )

بیمه مهندسی 

بیمه نامه های مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان 

بیمه ثالث و بدنه ( سواری – کامیون – بارکش و ... ) 

بیمه تمام خطر