شرکت بیمه دانا موفق به دریافت نشان بین المللی و ملی شد

شرکت بیمه دانا موفق به دریافت نشان بین المللی و ملی شد

 

 

شرکت بیمه دانا موفق به دریافت نشان بین المللی و ملی شد

عصر بیمه : شرکت بیمه دانا موفق به دریافت نشان و استاندارد بین المللی ارزش برند تجاری ISO 10668:2010 از سوی اتحادیه اروپا و تندیس معتبرترین و خوشنام‌ترین شرکت ایرانی شد .
به نقل روابط عمومی شرکت بیمه دانا ، در یازدهمین همایش زنجیره موفقیت سازمانی که سیزدهم شهریور با حضور جمعی از مدیران شرکت ها و صنایع کشور برگزار شد و از مدیر عامل شرکت بیمه دانا با اهدای لوح تقدیرتجلیل به عمل آمد .
پس از مطالعه و ارزیابی صورت گرفته شده توسط دبیرخانه همایش زنجیره موفقیت سازمانی که بر مبنای شاخص‌های مرکز استانداردهای بین المللی (UKAS) انگلستان و پژوهش‌های اقتصادی و اعتبار بخشی (USAS) آمریکا انجام شد ، شرکت بیمه دانا با تکیه براصول و استانداردها، توسعه و رشد کیفیت خدمات و توجه به توسعه زنجیره موفقیت و عملکرد مطلوب درون سازمانی و برون سازمانی ، موفق به دریافت این نشان‌های ملی و بین‌المللی شد  .
طبق این گزارش در لوح دبیر کل همایش زنجیره موفقیت سازمانی خطاب به دکتر صادق نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بیمه دانا از خدمات و تلاش های صادقانه وی در راستای استحکام پایه های نظام اقتصادی و همراه شدن با قافله پیشرفت ملت عزیز ایران و نزدیک شدن به مرزهای روشن خودکفایی که نتیجه و دستاورد سال ها پویش و سازندگی در عرصه های مختلف اقتصادی است ، تقدیر و تشکر شد .

مرجع سایت بیمه دانا
تاریخ  1393/06/15

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید