Web Analytics

 

 

 

 

 

تقدير بيمه مركزی از آزادگان شاغل و بازنشسته بيمه مركزی ایران

عصربیمه : همزمان با بیست و ششم مرداد سالروز ورود آزادگان به وطن ، در مراسمی از آزادگان شاغل و بازنشسته بيمه مركزی ایران تجليل شد.
 در اين مراسم كه با حضور اعضاي هيات عامل بيمه مركزی ایران ، نماينده رئيس كل در امور ايثارگران و جمعی از مديران و كاركنان برگزارشد ، معاون طرح و توسعه بيمه مركزی با بيان اينكه همكاران آزاده بيمه مركزی ایران از جمله كسانی هستند كه منشا خدمات ارزشمندی در بيمه مركزی بوده اند گفت : اگر ايثارگری ها ، رشادتها و پايمردی های ايثارگران نبود معلوم نبود چه سرنوشتی در انتظار كشور ما بود. همچنان كه اين موضوع در حال حاضر در برخی كشورها گريبانگير مردم است.
رحیم مصدق گفت : گذشت زمان و شرايط و ويژگی های روز باعث نمی شود كه اينان از راه و مسلک خداوند دور شوند و تنها خداوند است كه می تواند به پاس فداكاریها و رشادتهای شما عزيزان اجری عظيم عطا كند و انشاء الله كه خداوند هيچگاه ما را به خودمان وا نگذارد.
 در اين مراسم محمدمهدی محمودی مشاور و نماينده رئيس كل بيمه مركزی در امور ايثارگران هم در سخنانی كوتاه با اشاره به اين نكته كه آسايش و آرامش كنوني ما مرهون تلاش ها ، از خود گذشتگی ها و پايمردی های همه عزيزان بخصوص آزادگان عزيز است گفت: ايثارگران عزيز از جان و مال خود گذشتند تا ذره ای ازخاک ايران اسلامی در تصرف ديگران قرار نگيرد و اين از افتخارات ما ايرانيان است.
 وی با اشاره به برنامه های بيمه مركزی برای تقدير و تشكر از ايثارگران شاغل و بازنشسته بيمه مركزی ، اظهار اميدواری كرد كه بتوان با تمهيد شرايط لازم خاطرات و سوابق ايثارگران در يک مجموعه مدون تنظيم شود.
گفتني است تعداد ده نفر از همكاران شاغل و بازنشسته بيمه مركزی جمهوری اسلامی ايران از آزادگان سرافراز دفاع مقدس هستند كه در روز جاری با اهدای لوح سپاس با امضای رئيس كل بيمه مركزی از آنان تقدير شد.

مرجع سایت بیمه مرکزی
تاریخ  1394/05/26