Web Analytics

بیمه عمر البرز

 

بیمه عمر البرز
بیمه عمر البرز چیست ؟


اگر تمایل دارید که بدانید بیمه عمر البرز ( بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز ) چیست این مقاله را بخوانید .
بیمه عمرالبرز نیز همانند بیمه های عمر بیشتر شرکتهای انواع مختلف دارد که با نامهای بیمه مستمری البرز ، بیمه عمر البرز ، بیمه فون تمام عمر البرز ، بیمه عمر و تشکیل سرمایه البرز ، بیمه عمر و سرمایه گذاری البرز شناخته شده است که تقریبا ساختار و ماهیت یک شکلی نسبت به هم داند .

  بيمه مستمری بیمه البرز

تمامی مردم عزیز می توانند از مزايای بیمه مستمری بیمه البرز در هر زمان و در تمام مراحل زندگی خصوصا در دوران  بازنشستگی از بیمه مستمری بیمه البرز استفاده نمايند .
بیمه مستمری بیمه البرز دو نوع می باشند  :
نوع اول مستمری تمام عمر و نوع دوم مستمری موقت ، در مستمری تمام عمر اقساط یا مبالغ پرداختی تا وقتی که بیمه 106 ساله باشد و در قید حیات باشد پرداخت میگردد ، و در مستمری موقت اقساط و مبالغ پرداختی را در یک مدت محدود شما مشخص خواهید کرد .
 
بيمه فوت تمام عمر بیمه البرز
 از دست دادن سرپرست خانواده بیشترین نگرانی می باشد . شركت بيمه البرز با ارائه بيمه فوت تمام عمر البرز آرامش خاطر و آسودگی خیال را برای خانواده شما فراهم آورده است .

مزايای بیمه فوت تمام عمر البرز  :

# پوشش بيمه فوت و فوت در اثر حادثه
# معافيت از پرداخت حق بيمه
# امكان تغییرسرمایه های فوت و  ميزان حق ابتدای سال بيمه ای
# دریافت وام بدون نياز به ضامن
# معاف از پرداخت مالیات

بيمه عمر و تشكيل سرمايه بیمه البرز
 
 
در بیمه عمر و تشکیل سرمایه البرز شما هم میتوانید هزينه هایی از قبیل : تهیه مسکن فرزندان ،  ازدواج ، تحصيل و ....... خانواده خود تامین نمایید ، همچنین میتوانید از مزايای بيمه فوت عادی و فوت در اثر حادثه ، از كار افتادگی بصورت كلی و موقت و نقص عضو ، همچنين میتوانید ازهزينه سنگين اراخض خاص مانند : سکته مغزی ، سكته قلبی ، پیوند کلیه و کبد و اعضا اصلی بدن  انواع سرطان ها و عمل جراحی قلب باز استفاده نماييد.
 
     
 بیمه  عمر ساده زمانی بیمه البرز
 
بیمه عمر ساده زمانی البرز یکی از انواع بیمه عمر میباشد که به موجب آن شرکت بیمه البرز متعهد می شود که اگر فرد بیمه شده  در طول مدت قرارداد یا اعتبار بیمه نامه بیمه عمر ساده زمانی البرز فوت کند مبلغ سرمایه فون مندرج در قرارداد بیمه را به ذینفع منتخب بیمه شده بپردازد .

در نظر داشته باشید که برای سفارش بیمه عمر و سرمایه گذاری میتوانید از طریق تماس یا مراجعه به هر نمایندگی بیمه البرز این محصول را خریداری نمایید لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات در مورد قوانین بیمه عمر البرز و نمایندگی بیمه البرز و بیمه مرکزی البرز و یا مراجعه به سایت بیمه البز مراجعه نمایید .

شرکت بیمه البرز