Web Analytics

بیمه عمر آسیا

 

 

بیمه عمر آسیا

آیا میدانید بیمه عمر آسیا چیست ؟
آیا از مزایای بیمه عمر آسیا اطلاعات دارید ؟
آیا از تعاریف بیمه عمر آسیا اطلاعات دارید ؟

 

ما قصد داریم در مقاله کوتاه که مختصری از مقاله بیمه عمر آسیا در سایت بیمه آسیا میباشد شما عزیزان را با مزایای بیمه عمر آسیا ( بیمه عمر و پس انداز آسیا ) آشنا نماییم .
 

بيمه آسيا به همراه نمایندگی بیمه آسیا افتخار دارد ،‌ به منظور آسایش و آسودگی خیال و رفاه حال  و همچنین جهت حمايت از خانواده ها و تمام مردم عزیز چه در زمان حيات و چه بعد از حيات و همچنین برای ازدواج فرزندان ، تحصيل فرزندان در داخل و خارج از کشور ، تهيه مسكن ، اشتغال برای فرزندان و تامين دوران از کارافتادگی و بازنشستگی مردم با عرضه بيمه عمر آسیا ( بیمه عمر و پس انداز آسیا ) هزينه و سرمايه لازم را تا حد پيش بينی شده تامين نمايد.
براساس بيمه عمر آسیا ( بیمه های عمر ) همه افراد پانزده تا شصت پنج ساله می توانند با در نظر گرفتن توان مالیشان ، پوشش موردنظر بیمه عمر آسیا خود را با سرمايه موردنظر در سه دوره زمانی پنج ، ده و پانزده ساله با روش پرداخت حق بيمه ماهانه ، سه ماه یکبار ، شش ماه یکبار ، سالیانه و يا پرداخت يكجا ، انتخاب نمايند.
در نظر داشته باشید که برای سفارش میتوانید از طریق تماس یا مراجعه به هر نمایندگی بیمه آُسیا این محصول را خریداری نمایید لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات در مورد قوانین بیمه عمر آسیا با نمایندگی بیمه آسیا و بیمه مرکزی آسیا و یا مراجعه به سایت مرکزی بیمه آسیا مراجعه نمایید .

شرکت بیمه آسیا