عملکرد بیمه آتش سوزی بیمه دانا

عملکرد  بیمه آتش سوزی بیمه دانا

 

عملکرد بیمه آتش سوزی بیمه دانا

 

عصر بیمه : به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه دانا ، خلاصه گزارش اقدامات و عملکرد مدیریت بیمه  آتش سوزی در سال 92  اعلام شد.

 

خلاصه گزارش اقدامات و عملکرد مدیریت بیمه آتش سوزی در سال 92  اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه دانا ، مدیر بیمه های آتش سوزی آقای ضیایی پور مجموع کل حق بیمه تولیدی این مدیریت درسال 1392 را بیش از 370 میلیارد ریال ذکر کرد و اظهار داشت :  این رقم در سال 1391 بیش از 190 میلیارد ریال بوده است.

ضیایی پور میزان رشد حق بیمه تولیدی سال 1392 را بالغ بر 94 % عنوان کرد و گفت :  مجموع کل خسارت پرداختی در این مدت بیش از 87 میلیارد ریال بوده است. نسبت خسارت را 5/23 % اعلام کرد. وی رشد قابل ملاحظه پرتفوی بیمه آتش سوزی دانا را ناشی از تلاش همکاران شبکه فروش ( نمایندگی بیمه دانا ) ، شعب بیمه دانا ، ستاد و همراهی و مساعدت اعضای هیأت مدیره بیمه دانا دانست و ابراز امیدواری کرد این روند در سال 93 نیز تداوم یابد.

مدیر بیمه های آتش سوزی بیمه دانا ، رسیدگی و پرداخت خسارت به بیمه گذاران عمده و نصب و راه اندازی نرم افزار جدید صدور  بیمه نامه آتش سوزی در شعب کشور را از سایر اقدامات انجام شده این مدیریت در سال گذشته بر شمرد و ابراز امیدواری کرد: فاز دوم این برنامه در سطح نمایندگان اجرا خواهد شد.

مرجع سایت بیمه دانا

تاریخ  1392/02/17

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید