بیمه سامان

بیمه سامان

 

بیمه سامان

 

بیمه سامان در تاریخ 1383/11/27 به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بيمه‌های اموال، مسئوليت و اشخاص با سرمايه دویست ميليارد ريالی منقسم به دویست ميليون سهم با ارزش اسمي يک هزار ريالی در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 1383/12/11مجوز فعاليت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتكايی از بيمه مركزی دریافت نمود و به عنوان ششمين عضو گروه مالی سامان فعاليت خود را آغاز کرد.
بانك سامان ، شركت سرمايه‌گذاری بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاری مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگی شركت ملی صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگی كاركنان فولاد به همراه جمعی از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت سامان را تشكيل مي‌دهند.
بنيانگذاران و مديران اين شرکت سالهاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بيمه مي‌باشند که با يک چنين متاع ارزشمندي قدم در اين راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سايه بیمه سامان تبلور يافته است.
سرمایه فعلی شرکت طی مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ آذر 1391، به مبلغ 400,000,000,000 ريال افزایش یافت.
اعضاي هيأت مديره به ‌منظور جلب رضايت مشتريان و ارائه سرويس مطلوب به بيمه‌گذاران در انتخاب مديران ارشد ومیانی اقدام به جذب نيروهايي متخصص و مجرب در امور بيمه‌اي با هدف مشترك ايجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بيمه نمودند. مدیران بیمه سامان بر اين باورند كه با استفاده از آخرين دانشها و ابزارهاي حرفه‌اي و اعتقاد بر اصل مشتري‌ مداري تمامي نيازهاي بيمه‌اي مشتريان را شناسايي كرده و بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.
کادر کارشناسي بيمه سامان با برخورداري از تحصيلات دانشگاهي و آشنايي کامل با صنعت بيمه، زير نظر مديران با تجربه، سعي در حفظ منافع بيمه  شدگان خود داشته و مي کوشند با ارايه مشاوره در زمينه مديريت ريسک، از بروز خسارات احتمالي براي بيمه گذاران پيشگيري نمايند.


آدرس و تلفن دفتر مرکزی شماره 1 بیمه سامان : تهران خیابان وزرا ( خالد اسلامبولی )  پلاک 123  تلفن :  8943  و 88700205     فکس : 88700204

آدرس و تلفن دفتر مرکزی شماره 2 بیمه سامان : تهران خیابان وزرا ( خالد اسلامبولی ) کوچه بیستم پلاک 4
تلفن : 8943  و 88700205

 

 

بیمه عمر سامان     بیمه شخص ثالث سامان     بیمه بدنه سامان     مراکز پرداخت خسارت بیمه سامان

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید